Optimalizace a poradenství

Máte zajímavý produkt, chcete se zviditelnit na Internetu, jste otevření a jste připraveni chytře a rozvážně investovat.
 
Pak jste tu správně.
 
Vaši zákazníci jsou i naši zákazníci. Váš úspěch naším úspěchem. 
 
 
Nasloucháme.
Tvoříme.
Analyzujeme.
A opět nasloucháme.
 
Neděláme práci bez rozmyslu. Nasloucháme Vašim požadavkům a děláme si představu o Vašem podnikání. Hledáme cestu k Vašim zákazníkům. Tvoříme zajímavý obsah. Kontrolujeme výsledky a v konzultaci s Vámi upravujeme cílení Vaší propagace. A tak dokola.
 
Cílem je zisk a spokojený zákazník náš i Váš.

Založení a pomoc se správou sociálních sítí

Máte pocit, že firma je dobře zaběhnutá, ale pořád to není úplně ono? Cítíte potenciál, že by jste mohli oslovit mnohem více zákazníků? Pomůžeme Vám. Založíme a nastavíme pro Vás účty na sociálních sítích a naučíme jak přidávat atraktivní obsah. 

facebook_logo

google_logo4

instagram_logo

youtube_logo

flickr_logo

twitter_logo

Základní 299

Facebook

Google+

Detail
Vlastní 499

Soc. síť dle vašeho výběru

Soc. síť dle vašeho výběru

Soc. síť dle vašeho výběru

Detail

SEO a registrace do katalogů

Nejste spokojeni s Vaši pozicí ve vyhledávači? Máme tu speciální balíček i pro Vás. Nejdříve se podíváme na zoubek Vašim webovým stránkám a poté jej zaregistrujeme do desítek nejznámějších internetových katalogů. Tím zvýšíme povědomí o Vašich stránkách a pozvedneme Vaši pozici ve vyhledávačích. Zlepšení pozice ve vyhledávači je sice běh na dlouhou trať, ale s námi doběhnete do cíle.

SEO a registrace do katalogů 1.999

SEO a registrace do katalogů

Wordpress - instalace pluginů

SEO optimalizace

Registrace do více než 90 katalogů

Detail

Instalace pluginů

Pomůžeme Vám zlepšit chod i atraktivnost Vašich stránek. Klíčem je instalace vhodných pluginů, které Vám mohou pomoci zlepšit Vaši pozici ve vyhledávačích a třeba i zrychlit chod Vaší stránky.

Komplet

Back to Top